Redaktor Naczelny, Magazyn Hotelarz

Rafał Szubstarski

Redaktor naczelny „Hotelarza” od 11 lat.

„Hotelarz” to najlepsze i najstarsze pismo - nawet w szeroko pojmowanej branży Horeca - ukazujące się nieprzerwanie od 1962 roku. Stanowi źródło informacji, wiedzy i najlepszych praktyk dla branży hotelarskiej, a także platformę środowiskową dla wszystkich profesjonalnych hotelarzy – od inwestorów i właścicieli hoteli przez top management sieci, GM-ów hoteli, managerów działów po ambitnych pracowników liniowych, studentów i uczniów branżowych szkół. Fan page „Hotelarza” na Facebooku ma ponad 15 tys. obserwujących (maj 2020) i jest największą społecznością hotelarską w polskich mediach społecznościowych. W ramach swojej misji „Hotelarz” organizuje też dwie największe konferencje hotelarskie w Europie Środkowo-Wschodniej: Hotel Investment Trends wiosną i Hotel Trends jesienią. Od kilkunastu lat prowadzi też Akademię Hotelarza – jednodniowe szkolenia prowadzone przez najlepszych ekspertów, potwierdzone certyfikatem.

Rafał Szubstarski jest redaktorem naczelnym „Hotelarza” od kwietnia 2009 r. (czyli od samego środka poprzedniego „kryzysu”). Wcześniej pracował w „Życiu Warszawy”, „Życiu”, „Briefie”, „Newsweek Polska”, „Businessman Magazine”, „Polska. The Times”. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW (dziennym). Studiował też socjologię na UW.

Panel z udziałem: Rafał Szubstarski

  • 08:50 - 09:00

   POWITANIE GOŚCI. Otwarcie Forum.

   15:45 - 16:45

   W poszukiwaniu zysków. Walka o cenę, walka o gości

   W dyskusji z prezesami spółek hotelarskich i dyrektorami generalnymi porozmawiamy o podsumowaniu zakończonego sezonu oraz strategii na najbliższą jesień i zimę. Spróbujemy ocenić, jak odbudowuje się segment gości międzynarodowych, a także porozmawiamy o tym, czym polskie hotele resortowe mogą wygrywać z zagraniczną konkurencją i jak skłonić Polaków do wypoczynku w kraju. Zapytamy również o to, jak zmienił się business mix po pandemii, a także jak optymalizować segmentację.

<< powrót