Hotelarz
ORGANIZATOR

Hotelarz

Hotelarz to lider mediów hotelowych w Polsce. Dostarcza wiedzy i inspiracji tysiącom osób związanych z rynkiem hotelarskim, zarówno poprzez ukazujący się nieprzerwanie od 1962 roku papierowy miesięcznik, jak i branżowy portal www.e-hotelarz.pl.

Hotelarz aktywnie angażuje się i wspiera działania pro środowiskowe i podnoszące kompetencje polskich hotelarzy. Jest organizatorem największej konferencji hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej - Hotel Trends Poland & CEE, która każdego roku odbywa się jesienią, oraz konferencji inwestycyjnej Hotel Investment Trends Poland & CEE, odbywającej się wiosną.

Hotelarz jest także organizatorem specjalistycznych szkoleń Akademii Hotelarza, która już od ponad dziesięciu lat z sukcesem wypełnia misję podnoszenia wiedzy i kwalifikacji polskiej branży hotelarskiej. To również inicjator i organizator regionalnych debat z cyklu Śniadania Hotelarza, a także najpopularniejszych konkursów branżowych: Hotel z Pomysłem, Hotelarz Roku i Hotelarska Inwestycja Roku.

www.e-hotelarz.pl