Dyrektor Generalny, Holiday Inn Resort Warszawa Józefów

Rafał Kuczyński

Rafał Kuczyński - Dyrektor Generalny Hotelu Holiday Inn w Józefowie.

Z branżą hotelarską związany jest od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywał w Wielkiej Brytanii pracując w Hotelu Landmark oraz w restauracjach prowadzonych przez najlepszych brytyjskich szefów kuchni.

Zarządzał hotelami sieci Louvre Hotels w Lublinie i Szczecinie.

Był dyrektorem generalnym pierwszego w Polsce hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie. Od ponad 6 lat dyrektor generalny hotelu Holiday Inn w Józefowie. Laureat konkursu – Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego 2017 roku.

Panel z udziałem: Rafał Kuczyński

    • 11:30 - 12:30

      PANEL OPERACYJNY: Oczekuj nieoczekiwanego – jak zarządzać hotelem w czasach pandemii, wojny i rosnących kosztów

      Dynamicznie rosnący do 2019 roku biznes hotelowy został wywrócony już na początku 2020 r. do góry nogami i „wywracany” jest od tego czasu praktycznie co miesiąc. Wyzwania z jakimi muszą się mierzyć obecnie hotele były jeszcze niedawno nie do wyobrażenia. W gronie hotelarzy chcemy porozmawiamy o tym jak prowadzić hotel w dobie niepewności – dosłownie - jutra, kosztach rosnących – dosłownie – z dnia na dzień, popytu zmieniającego się – dosłownie – co godzinę w obydwie strony. Jak planować budżety, przychody, zatrudnienie. Jak szukać oszczędności i jak wyjść z tej sytuacji obronną ręką generując zadowalające rezultaty?

<< powrót