Współzałożycielka, Partner, Pro-Value

Dorota Malinowska

Dorota jest współzałożycielem Pro Value i odpowiada za sektor hotelowy. W firmie wykorzystuje ekspercką wiedzę z zakresu nieruchomości hotelowych zdobytą w ciągu 20 lat pracy w branży.

Dorota jest odpowiedzialna za sektor hotelowy. W firmie wykorzystuje ekspercką wiedzę z zakresu nieruchomości hotelowych zdobytą w ciągu 20 lat pracy w branży, podczas których zarządzała działami finansowymi i nadzorowała procedury operacyjne w renomowanych warszawskich hotelach, realizowała wyceny dla polskich i międzynarodowych banków, deweloperów, operatorów hotelowych oraz prywatnych inwestorów. Doradzała również przy licznych projektach deweloperskich obejmujących hotele, aparthotele i condohotele.

Połączenie specjalistycznej wiedzy, wieloletniego doświadczenia oraz naturalnych zdolności pozwoliło Dorocie na stworzenie oferty specjalistycznych usług, umożliwiających inwestorom oraz właścicielom hotelowym na swobodne poruszanie się w gąszczu zawiłości związanych z inwestowaniem, budową oraz zarządzaniem nieruchomościami hotelowymi na wszystkich etapach ich funkcjonowania. Dorota jest jednym z nielicznych ekspertów na rynku polskim przygotowującym profesjonalne wyceny nieruchomości hotelowych na bazie rzetelnych prognoz wyników finansowych i oceny stopy zwrotu.

Karierę zawodową rozpoczęła w warszawskim Hotelu Marriott w czerwcu 1992 r., gdzie zajmowała kolejno stanowiska księgowego, głównego kasjera hotelu, kierownika ds. rozliczeń gotówkowych i bankowych, kierownika działu finansowego oraz zastępcy dyrektora finansowego. Kolejnym etapem w jej karierze było objęcie funkcji dyrektora finansowego w firmie Orco Hotel Project sp. o.o. gdzie tworzyła i zarządzała działem finansowym hotelu Le Regina oraz Rezydencji Diana w Warszawie. Swoje 14 letnie finansowe i operacyjne doświadczenie w działalności konsultingowej wykorzystała zakładając własną firmę doradczą Prime Crew świadczącą usługi rekrutacyjne, finansowe i doradcze na rynku nieruchomości hotelowych. W 2008 r. rozpoczęła współpracę z firmą Cushman & Wakefield gdzie pełniła rolę eksperta ds. nieruchomości hotelowych. Realizowała liczne specjalistyczne projekty obejmujące zarówno wyceny, jak i doradztwo inwestycyjno-deweloperskie czy wybór operatora hotelowego.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na wydziale Ekonomiczno-Społecznym w Warszawie. Ukończyła również liczne międzynarodowe szkolenia z zakresu psychologii, socjologii i zarządzania zasobami ludzkimi, w tym m.in. ”Navigating through change”, „7 habits”, „Foundation of Leadership”. „Developing you / developing others.

Panel z udziałem: Dorota Malinowska

  • 08:50 - 09:00

   POWITANIE GOŚCI. Otwarcie Forum.

   09:50 - 10:50

   PANEL LIDERÓW RYNKU: Wydajność i rentowność hotelarstwa. Przyszłość rynku w Polsce i CEE

   Wyzwania, najpierw związane z pandemicznymi ograniczeniami działalności, następnie z wojną za wschodnią granicą, a później rosnącymi kosztami prowadzenia działalności i finansowania, nie spowodowały załamania na rynku hotelowym. Ten rok jest kolejnym, kiedy obiekty hotelowe odnotowują co najmniej zadowalające wyniki operacyjne. Czy można mówić o tym, że hotelarstwo okazało się odporne na wstrząsy? Czy rynek wrócił na ścieżkę stabilnego wzrostu? O to zapytamy liderów rynku.

<< powrót