UPC Polska
PARTNER PLATYNOWY

UPC Polska

UPC Polska jest liderem usług cyfrowych: telewizji, światłowodowego internetu oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Jesteśmy częścią Grupy PLAY i pomagamy w budowaniu sukcesu komercyjnego klientów biznesowych, poprzez projektowanie i wdrażanie kompletnych, wydajnych i efektywnych kosztowo rozwiązań teleinformatycznych.

Do tej pory zaufało nam już ponad 50 tysięcy średnich i dużych firm, reprezentujących różne branże. Naszą sieć tworzy ponad 8700 km kabli światłowodowych. Dysponujemy również dostępem do paneuropejskiej światłowodowej sieci AORTA, będąc operatorem klasy Tier-1. Oznacza to nieograniczony i wysokiej jakości dostęp do najbardziej wartościowych dostawców treści internetowych, czyli do innych operatorów międzynarodowych klasy Tier-1 oraz do największych węzłów wymiany ruchu w Polsce i za granicą.

UPC Biznes w hotelu to najwyższy standard rozrywki i komfort dla gości. To zawansowane, dopasowane rozwiązania, które komponujemy specjalnie do indywidualnych potrzeb Państwa biznesu, a także ich prosta i kompletna obsługa – od samego początku. 

www.upc.pl/biznes/duza-firma/hotele/
<< powrót