Sensor
PARTNER SREBRNY

Sensor

Jesteśmy polską firmą  działająca w zakresie automatyki budynkowej dostosowanej do potrzeb branży hotelarskiej. Dostarczamy na rynek kompleksowy, inteligentny system zarządzania obiektem hotelowym i apartamentowym, skupiając się na maksymalnym usprawnieniu codziennej pracy personelu, co przekłada się na zadowolenie gości oraz optymalizacji stałych kosztów utrzymania poprzez inteligentne zarządzanie zużyciem energii.

Nasze autorskie rozwiązanie Automatyki Hotelowej SENSOR to produkt skierowany do obiektów turystycznych uwzględniający rytm pracy hotelu wyznaczany przez przyjeżdżających i wyjeżdżających gości. Jedna karta/klucz pozwala na poruszanie się po całym obiekcie w ramach posiadanych uprawnień.  System  z powodzeniem funkcjonuje już w ponad 50 obiektach hotelowych w całej Polsce.

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie automatyki hotelowej. Wiemy jakie aspekty są najważniejsze z punktu widzenia zarządzania obiektem hotelowym, opieramy nasze rozwiązanie o sprzęt renomowanej na rynku światowym, polskiej firmy ROGER oraz oferujemy intuicyjny i prosty w obsłudze program współpracujący z większością systemów hotelowych PMS w Polsce.

Jesteśmy również  Partnerem włoskiej firmy INTEREL – producenta systemów GMRS i EOS. Są to rozwiązania dedykowane do Luksusowych obiektów hotelowych dla których komfort obsługi z punktu widzenia gościa jest najważniejszy. Rozwiązanie zarządzania pokojem INTEREL (GRMS) obejmuje nowoczesne szklane termostaty i panele kontrolne, które można w pełni dostosować pod względem kolorów, ikon, tekstu i czcionek, a nawet wykończenia.  To prawdziwe doświadczenie na poziomie 5 gwiazdek – pokoje można dostosować do różnych scenerii bazujących na preferencjach hotelu. System INTEREL jest wdrożony w ponad 45 krajach i używany przez ponad 30 miliony gości.

www.sensor-online.pl
<< powrót