Polor Sp. z  o. o.
PARTNER PLATYNOWY

Polor Sp. z o. o.

Nasi liczni i wieloletni partnerzy z pełnym zaufaniem uważają Polor Sp. z o. o. za jednego z liderów polskiego rynku w segmencie utrzymania czystości. Doświadczenie i ich lojalność, które zdobywamy od blisko 30 lat, pozwoliły zbudować pełną ofertę rozwiązań dla branży; gamę urządzeń, produktów chemii profesjonalnej oraz materiałów czyszczących. Od początku działalności reprezentujemy z wyłącznością w Polsce firmę Numatic International, wiodącego dostawcę sprzętu dla hotelarstwa w kategorii housekeeping. Oferujemy profesjonalny sprzęt czyszczący od najlepszych producentów wraz z pełną opieką gwarancyjną i serwisową. Wachlarz produktów, w tym automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, odkurzacze, środki czyszczące i dezynfekujące, pady czyszczące, urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów HVAC, jest naprawdę imponujący. 

Polor Sp. z o. o. to także - już od 2019 roku - dostawca rozwiązań zrobotyzowanych w profesjonalnym sprzątaniu. Autonomiczne urządzenia produkcji japońskiej czy szwajcarskiej już odkurzają, zamiatają i myją posadzki w różnych obiektach w naszym kraju. Wkrótce będą także wspierać hotelarzy w zadaniu room-service, gastronomię w dostarczaniu dań do stolików gości restauracyjnych czy wspomagać zarządców nieruchomości w czyszczeniu fasad budynków. 

Doradcy produktowi w całym kraju pomagają w wyborze rozwiązania adekwatnego do konkretnej aplikacji. Jedną ze specjalności Polor jest m.in. technologia gruntownego czyszczenia basenów. 

Organizujemy indywidualne pokazy skuteczności oraz sposobu działania środków i sprzętu czyszczącego na teranie całej Polski. Intensywnie szkolimy. 

Automaty czyszczące, odkurzacze, zamiatarki i inne urządzenia objęte są opieką doświadczonych serwisantów w całym kraju, którzy reagują w ciągu 24h, w 98 na 100 przypadków usuwając usterki w trakcie pierwszego przyjazdu. 

Ofertę produktów czyszczących kierujemy do komercyjnego użytku obiektowego. Jej uzupełnienie stanowi cała gama produktów dla gospodarstw domowych, ze szczególnym uwzględnieniem znakomitych odkurzaczy i robotów sprzątających.

www.polor.pl
<< powrót