Newmor
PARTNER SREBRNY

Newmor

Newmor Polska, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, jest liderem w dostarczaniu wysokiej klasy materiałów wykończeniowych dla ścian i podłóg w obiektach komercyjnych. Firma ta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze – projektowaniu, produkcji i dystrybucji różnorodnych rozwiązań, w tym tapet obiektowych, wykładzin dywanowych oraz paneli winylowych, które znalazły zastosowanie w największych i najbardziej prestiżowych obiektach hotelowych w Polsce.

Firma znana jest z nowoczesnych, funkcjonalnych i designerskich produktów, które wytwarzane są zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. W jej ofercie znajdują się innowacyjne kolekcje materiałów wykończeniowych, które pozwalają na tworzenie unikalnych wnętrz o niepowtarzalnym charakterze. Wieloletnia współpraca z najlepszymi producentami zarówno z Europy, jak i Stanów Zjednoczonych, gwarantuje klientom najwyższą jakość i różnorodność produktów.

Poza szeroką ofertą produktową firma oferuje usługę projektowania indywidualnych wzorów fototapet, a także personalizowanych wykładzin dywanowych i PCV. Dodatkowo zapewniając pełne wsparcie techniczne wraz z usługą profesjonalnego montażu, realizuje najbardziej wymagające i prestiżowe projekty na terenie całej Polski.

newmor.pl
<< powrót