Integart
PARTNER SREBRNY

Integart

We współczesnych realiach dostrzegamy znaczenie tworzenia wnętrz, które oferują spektakularne wrażenia wizualne, ale przede wszystkim tworzą klimat, styl i funkcjonalność. Nowe technologie 
i zmieniające się preferencje Inwestorów napędzają zmiany w architekturze. W obecnym stanie zagrożenia klimatycznego wymiana materiałów funkcjonalnych wyłącznie ze względów estetycznych nie stanowi już nadrzędnej wartości projektu. Rosnące obawy o środowisko naturalne mocno akcentują zmianę odchodzenia od materiałów, które zużywają wolno odnawiające się zasoby naturalne. Tym samym wzrasta zapotrzebowanie na materiały, które są trwałe, wszechstronne, łatwe w utrzymaniu i umożliwiają szybką i estetyczną aranżację.

Integart Sp. z o.o. działający na rynku Polskim od 25 lat, jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów wykorzystywanych w branży reklamowej, dekoracyjnej czy budowlanej. Od 2021 rozwija nowy brand Easydecor skupiający wysublimowane produkty do dekoracji wnętrz największych producentów materiałów rolowych, marki: 3M, Avery Dennison oraz Neschen. Innowacyjne rozwiązania architektoniczne lub dekoracyjne, dzięki którym jesteśmy w stanie odnowić naszą przestrzeń, nadać nowe życie elementom wyposażenia. Mogą być stosowane w aranżacjach ścian, wind, drzwi i mebli 
w obiektach hotelowych, SPA, restauracjach, lobby. Różnorodny wybór dodatkowych unikalnych wzorów maksymalizuje możliwości aranżacji wnętrz.

Dlaczego warto sięgać po te rozwiązania:
- unikalna technologia oraz trwałość dla wymagających aplikacji,
- szeroki zakres możliwości aplikacyjnych,
- oszczędności finansowe w porównaniu z tradycyjnymi kosztami przebudowy,
- montaż bez zakłóceń i przestojów,
- zdecydowanie mniejsza ilość odpadów.

Proponowane przez nas wykończenia dekoracyjne są nie tylko piękne, ale także proste w aplikacji i łatwe do utrzymania w czystości. Zapewniają projektantom i architektom nieograniczone możliwości tworzenia nowych przestrzeni w sposób oszczędny i zrównoważony. Firmy, zainteresowane spotkaniem i poznaniem innowacyjnych produktów zapraszamy do naszego Showroomu Easydecor. 

www.easydecor.pl
<< powrót