Hotele Nosalowy
PARTNER SREBRNY

Hotele Nosalowy

Hotele Nosalowy to jedne z najbardziej rozpoznawalnych, zakopiańskich marek, których historia sięga roku 2000. Obiektami zarządza Nosalowy Dwor Sp z o.o., operator, który odpowiada obecnie za działalność flagowych obiektów spółki – Nosalowy Dwór Resort & Spa, Nosalowy Park Hotel & Spa (najwyżej oceniany przez Gości Hotel w regionie) oraz Apartamentów Park Residence by Nosalowy, a także znanych zakopiańskich restauracji (Regionalnej i Marilor) i autorskiej marki  NABE SPA.. Baza noclegowa Hoteli Nosalowy to obecnie blisko 550 pokoi w samym Zakopanem.

Jakość, która wymaga doświadczenia i gościnność płynąca z pasji do hotelarstwa wyróżniają Hotele Nosalowy na konkurencyjnym rynku. Sąsiedztwo Tatrzańskiego Parku Narodowego i troska o środowisko na stale wpisały się politykę Hoteli Nosalowy, w której proekologiczne rozwiązania, podejście do biznesu i świadoma polityka oparta o poszanowanie środowiska grają ważną rolę.

Hotele Nosalowy to również znana w kraju destynacja MICE. Największe w regionie Centrum Kongresowe „Gerlach’ z salą dla 1,2 tys osób, zróżnicowana oferta, nowoczesna infrastruktura, profesjonalna obsługa sprawiają, że „Gerlach” jest od lat miejscem najbardziej spektakularnych realizacji MICE, sportowych widowisk, tanecznych zmagań, pokazów mody, koncertów i najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. 

www.nosalowy-dwor.eu
<< powrót