Brintons

Brintons

Brintons jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości wykładzin, działającym zarówno na rynku kontraktowym, jak i mieszkaniowym. Jego historia sięga 1783 roku, dzięki czemu firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem, ekspercką wiedzą i niezawodnością produktów. Reputacja Brintons opiera się na innowacjach projektowych, doskonałości wyrobów, wiedzy technicznej i koncentracji na potrzebach klienta. Firma wie jak zarządzać nawet najbardziej skomplikowanymi projektami, często stawiając na elastyczność i dopasowanie do specyficznych wymagań wyposażanej przestrzeni. Cały proces produkcji – od surowca aż po finalny produkt – odbywa się pod jednym dachem, co pozwala na kontrolę na każdym etapie powstawania produktu.

Archiwum Brintons Design Studio jest nieocenionym źródłem inspiracji i zawiera setki tysięcy projektów, z których w codziennej pracy korzysta zespół uzdolnionych projektantów pracujących w ośrodkach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Australii.

Działając na wszystkich głównych rynkach na całym świecie, Brintons może poszczycić się szerokim portfolio - od hoteli przez lotniska, luksusowe kasyna, restauracje, aż po statki wycieczkowe i inne przestrzenie publiczne. Wykładziny wełniane można znaleźć w obiektach od Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, przez Operę w Sydney po Pałac Buckingham w Londynie.

www.brintons.net
<< powrót