Dyrektor, Centrum Konferencyjne Fabryczna CKF_13

Sara Lamik

Sara Lamik jest dyrektorem Centrum Konferencyjnego Fabryczna CKF_13 

Od początku swojej kariery jest związana zawodowo z Krakowem, organizacją wydarzeń i przemysłem spotkań. Swoje 20-letnie doświadczenie zdobywała w firmach zarządzających największymi obiektami  infrastruktury konferencyjnej, wystawienniczej i sportowo-widowiskowej w tym mieście a także aktywnie działając w MPI Poland Chapter.

W Krakowskim Biurze Festiwalowym zajmowała się organizacją i promocją imprez a następnie marketingiem i sprzedażą powstającego wówczas Centrum Kongresowego ICE Kraków. Jako Kierownik Działu Kongresów w firmie Targi w Krakowie realizowała konferencje i kongresy w EXPO Kraków i innych miejscach. Przez blisko 5 lat była Dyrektorem Biura Obsługi Imprez i Marketingu w TAURON Arenie Kraków.

W 2022 roku zaangażowała się w projekt wykończenia i wprowadzenia na rynek Centrum Konferencyjnego, będącego częścią kompleksu Fabryczna 13. CKF_13 działa z sukcesem od 7 grudnia 2022 r. Sara jest doświadczonym managerem, który buduje zespoły zorientowane na osiąganie wyników, poprzez obsługę klientów na najwyższym profesjonalnym poziomie. 

Panel z udziałem: Sara Lamik

    • 14:00 - 14:45

      Rynek konferencyjny – odbudowywanie potencjału

      Ostatnie 2 lata to okres zdominowany przez turystykę indywidualną. Potencjał tego segmentu powoli słabnie i hotele ponownie poszukują sposobów na dywersyfikację biznesu. Rynek konferencyjny w l półroczu tego roku wzrósł w stosunku do roku ubiegłego ale wciąż daleko mu do wielkości z roku 2019. Spotkania wróciły ale jest ich wciąż mniej niż przed pandemią. Czy i kiedy można liczyć na ich powrót, jakie nowe potrzeby zgłaszane są przez rynek? Czy dynamiczne ceny M&E są już nowym standardem? 

<< powrót