Dyrektor Generalna hotelu Hilton Świnoujście Resort & Spa

Monika Murawska

Monika Murawska związana była przez ostatnie trzy lata z siecią Puro Hotels. W latach 2016-2018 była dyrektorem Marine Hotel*****& Ultra Marine w Zdrojowej. W Zdrojowej obecnie odpowiada za hotele Radisson Blu i Hilton, Baltic Park Fort a także Baltic Park Molo Apartments.

Monika Murawska ma ponad 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Pierwsze szlify zdobywała w szczecińskim Radisson SAS, potem w Hilton Warsaw & Convention Centre, następnie w sieci Starwood Hotels. Ekspertka zarządzania przychodami, a także motywowania zespołu w realizowaniu założonych celów jakościowych i ilościowych. Absolwentka Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania relacjami z klientem i jednostkami hotelowymi.

Panel z udziałem: Monika Murawska

    • 15:45 - 16:45

      W poszukiwaniu zysków. Walka o cenę, walka o gości

      W dyskusji z prezesami spółek hotelarskich i dyrektorami generalnymi porozmawiamy o podsumowaniu zakończonego sezonu oraz strategii na najbliższą jesień i zimę. Spróbujemy ocenić, jak odbudowuje się segment gości międzynarodowych, a także porozmawiamy o tym, czym polskie hotele resortowe mogą wygrywać z zagraniczną konkurencją i jak skłonić Polaków do wypoczynku w kraju. Zapytamy również o to, jak zmienił się business mix po pandemii, a także jak optymalizować segmentację.

<< powrót