Prezes Zarządu, Sun&Snow

Marcin Dumania

Marcin Dumania jest współzałożycielem i Prezesem Zarządu firmy Sun & Snow która zarządza wynajmem ponad 2500 apartamentów w 50 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach w Polsce. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku finanse i bankowość. 

Przez kilkanaście lat pracował w największych globalnych firmach doradczych: Deloitte, A.T. Kearney, Accenture oraz Roland Berger Strategy Consultants, gdzie przeszedł pełną ścieżkę kariery od analityka do partnera. Specjalizował się w projektach dla sektora bankowego i instytucji finansowych oraz zajmował się tworzeniem strategii dotyczących m.in. nowych usług i produktów. Poza Polską pracował dla firm działających też w USA, Rosji, Austrii, Serbii i Słowenii.

Panel z udziałem: Marcin Dumania

    • 12:00 - 13:00

      Najem krótkoterminowy - uzupełnienie rynku czy konkurencja dla hoteli?

      Panel, w którym omówimy skalę rynku najmu w Polsce i porównamy jego nasycenie z rozwiniętymi państwami w Europie Zachodniej. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak w kolejnych latach będzie rozwijał się ten trend biorąc pod uwagę większość wrażliwość konsumentów tego rynku na spadek koniunktury. Porozmawiamy też o unijnych regulacjach dotyczących obowiązków informacyjnych i rejestracyjnych dla wynajmujących i serwisów rezerwacyjnych. Poruszymy także zagadnienia związane z największymi wyzwaniami rynku w Polsce - szarą strefą, rejestrem innych obiektów hotelarskich, opłatą miejscową, podatkiem od nieruchomości, podatkiem dochodowym, VAT. Zapytamy także największych graczy na rynku o ich plany ekspansji i prognozy.

<< powrót