Redaktor naczelna, meetingplanner.pl

Magdalena Kondas

Prowadzi portal branży spotkań i wydarzeń – MeetingPlanner.pl. Misją serwisu jest dostarczanie informacji, narzędzi oraz budowanie społeczności branży eventowej i jej rozwój. MeetingPlanner.pl jest także organizatorem konkursu MP Power Awards® i Kreatywny Roku Branży Eventowej. 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilkunastu lat specjalizuje się w branży spotkań i wydarzeń. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”.

Członkini jury konkursów MP Power Awards®, Kreatywny Roku Branży Eventowej. Dyrektorka programowa konferencji Event Biznes. Przewodnicząca Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie. 

Panel z udziałem: Magdalena Kondas

    • 14:00 - 14:45

      Rynek konferencyjny – odbudowywanie potencjału

      Ostatnie 2 lata to okres zdominowany przez turystykę indywidualną. Potencjał tego segmentu powoli słabnie i hotele ponownie poszukują sposobów na dywersyfikację biznesu. Rynek konferencyjny w l półroczu tego roku wzrósł w stosunku do roku ubiegłego ale wciąż daleko mu do wielkości z roku 2019. Spotkania wróciły ale jest ich wciąż mniej niż przed pandemią. Czy i kiedy można liczyć na ich powrót, jakie nowe potrzeby zgłaszane są przez rynek? Czy dynamiczne ceny M&E są już nowym standardem? 

<< powrót