Członek Zarządu, Zdrojowa Hotels

Łukasz Sękowski

Dyrektor z wieloletnim doświadczeniem w finansach dużych spółkach.

Zdrojowa Invest & Hotels jest jednym z wiodących inwestorów i operatorów rynku hotelarskiego w Polsce.
Zdrojowa Invest to twórca krajowego rynku condo hoteli i deweloper apartamentów wakacyjnych premium nad morzem i w górach.
Zdrojowa Hotels to najliczniejsza sieć hoteli w polskich miejscowości wypoczynkowych, w której ramach działa kilkanaście obiektów pod indywidualnymi oraz międzynarodowymi markami (Hilton, Radisson, Tulip).

Kadra multikulti Zdrojowej liczy ponad 1000 osób. W ramach Zdrojowa Eco Friendly grupa rozszerza gamę produktów lokalnych i ekologicznych oraz wprowadza rozwiązania proekologiczne.
W grupie z siostrzanym VacationClub.pl, który zarządza niezależnym apartamentami zapewniając hotelowy standard, dysponuje 6 tys. miejsc noclegowych.

Panel z udziałem: Łukasz Sękowski

    • 09:50 - 10:50

      PANEL LIDERÓW RYNKU: Wydajność i rentowność hotelarstwa. Przyszłość rynku w Polsce i CEE

      Wyzwania, najpierw związane z pandemicznymi ograniczeniami działalności, następnie z wojną za wschodnią granicą, a później rosnącymi kosztami prowadzenia działalności i finansowania, nie spowodowały załamania na rynku hotelowym. Ten rok jest kolejnym, kiedy obiekty hotelowe odnotowują co najmniej zadowalające wyniki operacyjne. Czy można mówić o tym, że hotelarstwo okazało się odporne na wstrząsy? Czy rynek wrócił na ścieżkę stabilnego wzrostu? O to zapytamy liderów rynku.

<< powrót