General Manager, PURO Warszawa Centrum

Łukasz Piekarski

Jest absolwentem WSH we Wrocławiu (Zarządzanie Przedsiębiorstwem), oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami. 
W firmie PURO Hotels pracuje od 2010 roku, czyli od początku jej istnienia. Współpracował przy tworzeniu marki hoteli PURO oraz budowie i otwarciu pierwszego hotelu we Wrocławiu. Następnie był odpowiedzialny za funkcje operacyjne hotelu oraz wspieranie firmy w zakresie działań E-commerce i wdrażaniu nowych technologii. Ma ponad 20 letnie doświadczenie na rynku usług hotelarskich. W swojej karierze pracował m.in. w hotelach Best Western Plaza i Radisson BLU oraz E- Travel - Netmedia S.A. Obecnie pełni funkcję dyrektora hotelu PURO Warszawa Centrum, którego otwarcie planowane jest na kwiecień 2019. Prywatnie zapalony entuzjasta squasha i snowboardu.
 

Panel z udziałem: Łukasz Piekarski

    • 15:00 - 15:45

      Rozwiązania przyszłości – jak tworzyć nowoczesne hotele

      Rosnące koszty budowy i modernizacji budynków hotelowych powodują, że procesy te należy przeprowadzać obecnie w sposób szczególnie przemyślany, z dbałością nie tylko o elementy oczekiwane przez gości dziś, ale również te, które będą wymagane za 10 lat. W dyskusji postaramy się zdefiniować obszary, które zmieniają się w hotelach najszybciej. Porozmawiamy też o tym, jak sztuczna inteligencja może zmienić hotelarstwo w kolejnych latach.

<< powrót