Business Leader Hospitality CEE, Signify

Jan Sewerynik

Doświadczony manager rozwoju biznesu oświetleniowego na rynku hotelarskim z ponad 16-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu projektami w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoją karierę zaczynał w firmie Philips, następnie wraz z rozwojem pracował w Philips Lighting, a dziś w Signify. 

Realizuje projekty oświetleniowe poprzez bezpośrednią współpracę z inwestorami, architektami i generalnymi wykonawcami zarówno w obiektach istniejących jak i nowobudowanych. Dostarcza usługi w zakresie audytu infrastruktury, doradztwa oświetleniowego, przygotowania projektu, zarządzania projektem i obsługi finansowej.

Od 2010r. współpracuje z największymi międzynarodowymi sieciami hotelowymi skutecznie wdrażając kompleksowe rozwiązania systemowo-oświetleniowe mające na celu ograniczenie zużycia energii elektrycznej.

Panel z udziałem: Jan Sewerynik

    • 14:30 - 15:30

      Wszystko się zmienia. ESG. Teraz!

      Po raz pierwszy w Polsce podczas konferencji hotelowych zostanie poruszony temat ESG. Nowa rzeczywistość i nowe wyzwania stojące przed branżą zmieniają spojrzenie na hotelarstwo. Już nie tylko post-covid i inflacja wpływają na obecną rzeczywistość inwestycyjną i operacyjną w hotelarstwie. ESG – trzy magiczne litery, które zmieniają świat i postrzeganie biznesu hotelowego. Raportowanie ESG w branży biurowej czy logistycznej jest już praktycznie normą i standardem, dlatego w przypadku hotelarstwa pytanie brzmi: nie CZY? Tylko KIEDY? A odpowiedź jest tylko jedna: to już TERAZ! Jak to robią najwięksi? Co się z tym wiąże? Czy to kosztuje? Jak projektować? Jak sfinansować? Czy muszę? O tych i o wielu innych tematach porozmawiamy w gronie przedstawicieli największych graczy w branży, dla których ESG to już codzienność. 

<< powrót