EGE
PARTNER SREBRNY

EGE

Jako oficjalny polski dystrybutor duńskiej marki EGE CARPETS, produkującej znakomite wykładziny, specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązań podłogowych dla hoteli. Rozumiemy potrzeby branży hotelarskiej, a nasze ponad 30-letnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo i efektywne projekty. Nasze portfolio to setki realizacji zarówno w dużych hotelach międzynarodowych sieci, jak i obiektach prywatnych inwestorów.

Wykładziny EGE to sprzężenie trzech istotnych cech: piękna, trwałości oraz odpowiedzialności środowiskowej. Wzory w portfolio EGE to dzieła wybitnych artystów światowego formatu, takich jak Tom Dixon czy Monsieur Christian Lacroix. Bezkompromisowa kontrola jakości i wykorzystanie czołowej technologii w branży pozwala na udzielenie nawet 10-letniej gwarancji na produkty duńskiej marki. Finalnie szereg certyfikatów, z bardzo restrykcyjnym Cradle to Cradle na czele, gwarantuje, że wybór wykładzin EGE to decyzja minimalizująca szkodliwy wpływ procesów produkcyjnych na środowisko. 

Carpet Studio to nie tylko doskonałe produkty. To także Biuro Projektowe, którego zespół tworzą architekci i projektanci, służący pomocą na każdym etapie pracy nad wnętrzem, od koncepcji, po montaż. To także bardzo szybki czas dostawy oraz doskonały serwis. Dzięki temu macie Państwo pewność, że Wasz projekt prowadzony będzie przez profesjonalistów.

www.carpetstudio.pl
<< powrót