Partnerzy

UPC Biznes

UPC Polska jest częścią Liberty Global, wiodącego międzynarodowego operatora usług telewizji i szerokopasmowego internetu. Jesteśmy liderem w dostarczaniu usług cyfrowych: telewizji, światłowodowego internetu oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. Naszą sieć tworzy ponad 8700 km kabli światłowodowych. Dysponujemy również paneuropejską światłowodową siecią AORTA.

Ofertę UPC Biznes dla hoteli wybrało do tej pory ponad 100 obiektów w całej Polsce. Dla każdego z nich - hotelu, pensjonatu, apartamentowca - przygotowaliśmy indywidualną, kompleksową ofertę uwzględniającą wszystkie wymagania i specyfikę danego obiektu. Nasze usługi stanowią wygodne narzędzie pracy dla personelu, a dla Gości hotelu - doskonałe źródło rozrywki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą UPC Biznes dla hoteli.

Telewizja
Nasze rozwiązania uwzględniają rozmiar i specyfikę obiektu, oraz potrzeby gości hotelowych. Na tej podstawie, indywidualnie dobieramy odpowiednie rozwiązania techniczne bazujące na stacjach czołowych (mini-HeadEndach), dekoderach lub modułach CI+. Dostarczamy i montujemy odbiorniki TV, także w modelu abonamentowym. Rozwiązania stosowane przez UPC Biznes umożliwiają udostępnienie kanałów telewizyjnych w różnych typach telewizorów: odbiornikach kineskopowych, nowej generacji telewizorach z głowicami DVB-T, DVB-C czy z głowicami IP.

Oferta kanałów
Rozwiązania telewizyjne proponowane przez UPC Biznes umożliwiają dostęp do szerokiego wyboru pakietów, z podziałem tematycznym i językowym, dopasowanych do indywidualnych potrzeb hoteli i ich gości. Udostępniane przez UPC Biznes kanały telewizyjne zawierają już prawa nadawców w zakresie ich retransmisji w pokojach hotelowych. Dzięki temu hotel nie musi podpisywać dedykowanych umów z nadawcami w tym zakresie. W naszej ofercie znajdują się kanały tematyczne, kanały premium oraz kanały obcojęzyczne.

Internet
W zależności od potrzeb i wymagań hotelu oferujemy usługę dostępu do internetu przez dedykowany światłowód, z szybkością transmisji od 10 Mb/s nawet do 10 Gb/s. Wśród naszych Klientów ważnym elementem uzupełnienia łącza dostępu do internetu jest również dostęp WiFi, który UPC Biznes może zaprojektować i wykonać według ściśle określonych wytycznych oraz sprawdzonej praktyki.

Telefon
Na potrzeby obsłużenia telefonii stacjonarnej na terenie obiektu hotelu możemy dostarczyć cyfrowe łącza ISDN PRA lub SIP-Trunk, które podłączone do centrali hotelu (PABX) mogą obsłużyć ruch telefoniczny. Dla hoteli z centralami analogowymi UPC Biznes może zaoferować analogowe linie POTS. W ofercie UPC każdy hotel może zachować dotychczasowe numery telefoniczne i skorzystać z wielu przydatnych usług dodatkowych. Nasza oferta dla hoteli zapewnia szereg działań i zachowań z uwzględnieniem najwyższych standardów pracy, finalnie ma na celu swobodę komunikacji gości, Klientów oraz pracowników obiektu.

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.