Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Sponsorzy

Mixd

MIXD to studio projektowe specjalizujące się w projektowaniu doświadczeń we wnętrzach hotelowych, biurowych i obiektach retail. Działa w sposób wyjątkowy w branży, korzystając z metodologii agile i stosując autorski proces projektowy Design Cycles, który zapewnia wspieranie i projektowanie wyrazistych, indywidualnych marek i przestrzeni.

W każdym projekcie, czy jest to lifestylowa przestrzeń pracy, czy luksusowy hotel, MIXD nie zapomina  o potrzebach człowieka, jego dobrym samopoczuciu i komforcie. Pomysły inwestora MIXD przekuwa  na wizje, a następnie na efektywne i dopracowane projekty, gotowe do wdrożenia. Studio, założone przez Piotra Kalinowskiego i Katarzynę Majer-Hola, prężnie rozwija się od początku roku 2018.

Współpracuje z sieciami hotelowymi Accor, Hilton i Marriot, ma na swoim koncie projekty dla takich marek jak MGallery by Sofitel, Mercure, Hilton, ibis Styles, ibis, Hyatt

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska