Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Sponsorzy

Matrix

Matrix to marka należąca do globalnego koncernu Johnson Health Tech. Ltd., który od 1975 roku produkuje najwyższej klasy profesjonalne urządzenia fitness. Matrix jest jedną z czołowych marek sprzętu fitness na globalnym rynku komercyjnym oraz najszybciej rozwijającą się marką fitness na świecie spełniając surowe wymagania europejskich norm ISO 9002 i ISO 9001. Sprzęt Matrix wyróżnia innowacyjność, niepowtarzalny design i najwyższa jakość.

Wiodące hotelowe studia fitness na całym świecie decydują się na sprzęt firmy Matrix, gdyż jest to gwarancja niezawodności, a więc wysokiej rentowności sprzętu, gwarancja ciągłego poszerzania gamy urządzeń i udoskonalania ich oraz pewność najwyższych standardów.

Od 2013 roku koncern Johnson Health Tech. jest również obecny w Polsce. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą wysokiej klasy sprzętu fitness, doradztwem i projektowaniem przestrzeni fitness, ale oferujemy również dopasowany do potrzeb klienta serwis. Wspomagamy przy kampaniach reklamowych m.in. udostępniając profesjonalne materiały marketingowe oraz poprzez naszą własną firmę leasingową, pomagamy dobrać najlepszy możliwy sposób finansowania zakupu maszyn.

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska