Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Sponsorzy

Intea Hotel

Intea Hotel to nowoczesna aplikacja ułatwiająca prowadzenie i zarządzanie hotelem. System usprawnia codzienną pracę nie tylko hotelu, ale również dedykowany jest do obsługi restauracji, ośrodków SPA lub centrum konferencyjnego. Ułatwia długofalowe planowanie. Jedna aplikacja obsługuje wszystkie obszary działalności hotelu.

Intea Hotel to system, który pozwala na oszczędność kosztów. W swojej ofercie posiada bezprowizyjny system rezerwacji internetowych (Booking Engine) na własnej stronie www.

Doskonałe narzędzie monitorowania rezerwacji, wszelkich zamówień, przychodów, kosztów i efektywności pracy zespołu. Pozwoli zastąpić lub zintegrować wszystkie inne rozwiązania informatyczne, które do tej pory stosowałeś w swoim obiekcie, przyczyniając się do rozwoju Twojego biznesu i zwiększenia zysków.

To realna pomoc dla managerów odpowiedzialnych za działalność operacyjną hotelu.

Zapraszamy na naszą stronę www.hotel.intea.pl

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska