Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Sponsorzy

BRINTONS AGNELLA

BRINTONS AGNELLA od blisko pół wieku wytwarza niepowtarzalne wykładziny, dywany i chodniki na rynki krajowe oraz zagraniczne. 

Dzisiaj to nie tylko największy w Polsce producent, ale przede wszystkim prężna firma z ogromnym potencjałem i możliwościami w zakresie wzornictwa, nowatorstwa produktów i produkcji. 
BRINTONS AGNELLA posiada obecnie jedną z najnowocześniejszych fabryk w Europie, w której wykorzystywane są innowacyjne technologie i rozwiązania. 

Wizytówką firmy są doświadczenie i profesjonalizm widoczne na każdym etapie działalności, począwszy od projektowania wzorów, poprzez produkcję dywanów i wykładzin, po ich sprzedaż oraz standard obsługi klientów.  Efektem są wysokiej jakości produkty, nie tylko doskonałe pod względem użytkowym, ale także wpisujące się w aktualne trendy stylistyczne i kolorystyczne, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

BRINTONS AGNELLA produkuje dywany i wykładziny tkane technologią Axminster Żakard, z okrywą runową z 80% wełny brytyjskiej i 20% PA, stosowane w  pomieszczeniach użyteczności publicznej o największym natężeniu ruchu oraz dywany i wykładziny tkane technologią Wilton z najwyższej klasy wełny nowozelandzkiej i nowoczesnych przędz syntetycznych. 
 

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska