Paweł Zaworski
Absolwent Wydziałów Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i University of The West of Scotland.
Związany z technologiami dla branży hospitality od 12 lat. Doradca i trener technologii digital signage i AV dla branży zarówno w Polsce jak i Europie.
Obecnie odpowiedzialny w Samsung Electronics za doradztwo i sprzedaż systemów digital signage i systemów TV hotelowych w regionie Europy Środkowej.
Panel z udziałem: Paweł Zaworski
-
-
11:30 - 12:30
PANEL OPERACYJNY: Oczekuj nieoczekiwanego – jak zarządzać hotelem w czasach pandemii, wojny i rosnących kosztów
Dynamicznie rosnący do 2019 roku biznes hotelowy został wywrócony już na początku 2020 r. do góry nogami i „wywracany” jest od tego czasu praktycznie co miesiąc. Wyzwania z jakimi muszą się mierzyć obecnie hotele były jeszcze niedawno nie do wyobrażenia. W gronie hotelarzy chcemy porozmawiamy o tym jak prowadzić hotel w dobie niepewności – dosłownie - jutra, kosztach rosnących – dosłownie – z dnia na dzień, popytu zmieniającego się – dosłownie – co godzinę w obydwie strony. Jak planować budżety, przychody, zatrudnienie. Jak szukać oszczędności i jak wyjść z tej sytuacji obronną ręką generując zadowalające rezultaty?
-