Director Sustainability Northern Europe, Accor

Hanna Ushal-Rudik

Hanna Ushal-Rudik jako Director Sustainability Accor Northern Europe kieruje jednym z najbardziej zmieniających się i dynamicznych działów w regionie Europy Północnej grupy Accor. 

Z powodzeniem kierowała przygotowaniami oraz wdrażaniem inicjatywy eliminacji przedmiotów jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych z obsługi gościa w hotelach Accor do końca 2022 roku w regionie. 

Ściśle współpracuje z zespołami operacyjnymi w zakresie zerowej emisji netto, przygotowując wdrożenia zarówno certyfikatów ekologicznych jak i nowej platformy raportowania, wspiera lokalne inicjatywy solidarnościowe itd.

Hanna jest związana z Accor już od 11 lat. Jako Strategy Director Northern Europe prowadziła projekty mające na celu maksymalizację propozycji wartości dla Partnerów i hoteli. Wcześniej zajmowała stanowisko Strategy Implementation Manager na początku dla całej Europy, zaś później w regionie Europy Północnej. 

Przedtem Hanna była częścią ekipy Asset Management and Development w Orbis/Accor Eastern Europe w Warszawie. W latach 2011-2019 zajmowała różne stanowiska związane z analizą finansową i zarządzaniem projektami w ramach Asset Management and Development, ostatnio pełniąc rolę Asset Manager.

Hanna także jest ambasadorką One Young World – społeczności, która wspiera i rozwija młodych liderów, aby budować sprawiedliwą, zrównoważoną przyszłość dla wszystkich. Posiada tytuł magistra w specjalności Ekonomia Finansowa, który obroniła na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Ukończyła również prestiżowy program zarządzania projektami ESSEC Business School. 

Panel z udziałem: Hanna Ushal-Rudik

    • 14:30 - 15:30

      Wszystko się zmienia. ESG. Teraz!

      Po raz pierwszy w Polsce podczas konferencji hotelowych zostanie poruszony temat ESG. Nowa rzeczywistość i nowe wyzwania stojące przed branżą zmieniają spojrzenie na hotelarstwo. Już nie tylko post-covid i inflacja wpływają na obecną rzeczywistość inwestycyjną i operacyjną w hotelarstwie. ESG – trzy magiczne litery, które zmieniają świat i postrzeganie biznesu hotelowego. Raportowanie ESG w branży biurowej czy logistycznej jest już praktycznie normą i standardem, dlatego w przypadku hotelarstwa pytanie brzmi: nie CZY? Tylko KIEDY? A odpowiedź jest tylko jedna: to już TERAZ! Jak to robią najwięksi? Co się z tym wiąże? Czy to kosztuje? Jak projektować? Jak sfinansować? Czy muszę? O tych i o wielu innych tematach porozmawiamy w gronie przedstawicieli największych graczy w branży, dla których ESG to już codzienność. 

<< powrót