Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Ziemowit Majewski

Ziemowit Majewski

Pre-Opening General Manager, Członek Zarządu, Radisson Blu Sopot

Specjalizuje się w: analizach operacyjnych, otwarciach nowych hoteli oraz konceptów gastronomicznych oraz repozycjonowaniu istniejących konceptów do aktualnych potrzeb rynku, optymalizacji zysku i konsekwentnego jego zwiększania, jakościowym zarządzaniem obsługą Gości, rozwoju strategii sprzedaży, wzrostu satysfakcji Gości, wzrostu satysfakcji Zespołu, wzrostu zadowolenia Właścicieli.

Dwadzieścia cztery lata doświadczenia w biznesie związanym z hospitality na polskim rynku.
Po studiach socjologicznych i odbyciu stażu w firmie konsultingowej zdecydował, że biznes hotelarski to jego pasja i wizja życia zawodowego.
W swojej karierze przeszedł wszystkie etapy rozwoju, zarządzał przedsiębiorstwami, które zawsze były liderem rynku i mają swój wyróżnik, który zaowocował niezapomnianym doświadczeniem.
Ludzie, którymi kierował zawsze byli kluczowym Zasobem w osiągnięciu sukcesu w biznesie hospitality.


<< powrót

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska