Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Wiktor Wróbel

Prezes Zarządu spółki Nosalowy Dwór

Ukończył studia prawnicze ze specjalizacją w prawie handlowym i prawie spółek na Uniwersytecie Bristolskim (Wielka Brytania) oraz w Göttingen (Niemcy), a następnie studia podyplomowe w Londynie. Pracował jako angielski radca prawny w londyńskich biurach kancelarii Allen & Overy, a potem Simpson Thacher & Bartlett. Doradzał bankom, funduszom private equity oraz innym instytucjom finansowym przede wszystkim w zakresie transakcji nieruchomości na rynkach europejskich. Specjalizował się w negocjacjach transakcji finansowania z ramienia funduszy inwestycyjnych. Od 2015 roku pełni funkcję prezesa zarządu spółki zarządzającej wszystkimi obiektami pod marką „Nosalowy”, odpowiadając za całość jej działalności i rozwój, w tym w zakresie autorskiej marki Spa „NABE” oraz restauracji „Heart by Amaro”, która jest wspólnym projektem spółki oraz Pana Wojciecha Modesta Amaro.


<< powrót

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.