Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Thomas Emanuel

Thomas Emanuel

Dyrektor ds. rozwoju biznesu w STR

Pracuje w londyńskiej siedzibie firmy i nadzoruje zespół STR kierujący globalnym biznesem z branżowymi partnerami. 

Od początku swojej kariery związany jest z branżą hotelarską, początkowo z Hyatt Hotel & Resorts, zarówno na grupowym jak i jednostkowym poziomie. W 2006 roku rozpoczął pracę z zespołem the Deloitte HotelBenchmark. Od momentu powstania STR w marcu 2008 roku, kierował działem rozwoju biznesu oraz był członkiem zarządu. 

W trakcie dalekich podróży, Thomas pracował w ponad trzydziestu pięciu krajach, na sześciu różnych kontynentach oraz regularnie przemawia na wiodących konferencjach na całym świecie. Regularnie udziela wywiadów na temat swoich spostrzeżeń dotyczących branży hotelarskiej w  CNN, CNBC oraz różnych wydawnictwach turystycznych i publikacjach hotelarskich. 

Thomas posiada tytuł BA (ukończony z wyróżnieniem). 


<< powrót

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska