Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Rune Askevold

Dyrektor zarządzający, Puro Hotels Sp. z o.o.

Norweg z pochodzenia, od niedawna szczęśliwy mieszkaniec Warszawy. Hotelarz z zawodu i zamiłowania. Od lat tworzy i rozwija sieć lifestylowych hoteli PURO, gdzie pełni funkcję dyrektora zarządzającego, czuwa także nad kreatywną linią marki. Wcześniej zajmował się zawodowo bankowością międzynarodową i przemysłem okrętowym. Jest żonaty, ma trzech synów i psa. Pasjonat podróży, które uwiecznia w kadrze. Ceni produkty wysokiej jakości i dobrze zaprojektowane przedmioty. Pasja do mebli i designu towarzyszy mu w życiu zawodowym i osobistym.


<< powrót

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.