Widzimy się 30 LISTOPADA i 01 GRUDNIA 2020
RENAISSANCE WARSAW AIRPORT HOTEL

Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Rafał Burski

Dyrektor ds ecommerce. Satoria Group

Odpowiedzialny w firmie Satoria Group za dystrybucję oraz revenue management w obiektach spółki działających zarówno jako hotele i obiekty indywidualne jak i pod międzynarodowymi markami typu Best Western oraz Hampton by Hilton.

Biegle posługuje się i zna narzędzia klasy PMS, CRS i RMS, optymalnie wykorzystując możliwości związane z dostarczonymi przez sieci międzynarodowe narzędziami w celu maksymalizacji przychodów, zna mocne i słabe strony płynące z dostępnych na globalnym rynku rozwiązań w tym zakresie.

W grupie kapitałowej Satoria poza zbudowaniem kultury revenue management wdrożył narzędzia nie tylko dotyczące  tej praktyki biznesowej, ale również z zakresu zarządzania reputacją, oraz automatyzacji marketingu i digital marketingu.

W roku 2015 uhonorowany nagrodą Hotelarza Roku, w kategorii Revenue Manager w corocznym plebiscycie organizowanym  przez branżowy magazyn HOTELARZ wraz z firmą Hortwath HTL, następnie przez kolejne lata zasiadał w kapitule wybierającej hotelarzy roku. W sezonie jesiennym będzie prowadził seminaria z zakresu revenue managementu dedykowane praktykom w ramach Akademii Hotelarza. Obecnie certyfikowany revenue manager  (CRME, certified revenue management executive) przez międzynarodową organizację HSMAI

Zanim dołączył do grupy Satoria,  poprzednio  zajmował stanowiska (revenue manager) związane z optymalizacją przychodów w hotelu sieci Carlson Rezidor obecnie Radisson Hotel Group (Radisson Blu w Warszawie) oraz pierwszym butikowym i luksusowym , stołecznym Hotelu Rialto działającym w ramach struktur Preferred Hotels and Resorts.

Absolwent studiów podyplomowych na SGH (Marketing Internetowy) oraz dwóch kierunków studiów magisterskich Uniwersytetu Łódzkiego (Geografia Turyzmu i Hotelarstwa oraz Pedagogika ze specjalnością Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne) 

Prelegent na  licznych konferencjach między innymi Pricing Management Trioconferences wrzesień 2018; Corporate Lodging Forum HRS maj 2018 ; Meetings Week Poland (marzec 2017) Rentowny Hotel (październik 2016), Hotel Trends (listopad 2015) oraz  E-travelforum w latach (2014,2013,2011,2009)
 


<< powrót

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2020 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 25 listopada 2020 r. Opłata za uczestnictwo w 2 dniowej konferencji z uroczystą galą 2.690 zł netto.

Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa