Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Paulina Mazurkiewicz-Kurek

Dyrektor finansowy, Polski Holding Hotelowy

Paulina Mazurkiewicz-Kurek rozpoczęła swoją karierę w branży hotelarskiej w grupie Accor, we Francji. W Polsce zajmowała się wdrożeniem finansowania inwestycji Accor w Polsce, a następnie wprowadzeniem audytów po operacyjnych i procedur wew. kontroli i audytu w hotelach Accor i Orbis. Jako członek zarządu w spółce Orbis Transport była także dyrektorem finansowym. Wcześniej pracowała dla francuskiej spółki Accor, gdzie zajmowała się m.in. wprowadzaniem marek sieci na rynki polski i litewski, w tym także finansowaniem połączenia Accoru i Orbisu. Paulina Mazurkiewicz-Kurek była odpowiedzialna za przygotowanie pierwszych na polskim rynku hotelarskim leasingów odwróconych. Od 2017 roku pełni funkcję Dyrektora Finansowego w spółce Polskiego Holdingu Hotelowego (wcześniej Chopin Airport Development). W grupie PHH znajduje się obecnie 27 obiektów, co czyni go drugą największą spółką hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. Na początku kryzysu związanego z pandemią koronawirusa w 2020 roku włączyła się  do prac  zespołu doradczego przy Ministerstwie Rozwoju, jak również pełniła funkcję konsultacyjną dla Ministerstwa Finansów w niektórych zagadnieniach dotyczących rynku turystycznego, które znalazły się w propozycjach tarczy antykryzysowej i tarczy finansowej, jak również w rozwiązaniach zaproponowanych przez Ministerstwo Finansów.


<< powrót

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.