Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Marlena Kosiura

Marlena Kosiura

ekspert portalu InwestycjewKurortach.pl

Karierę rozpoczynała pracując wiele lat jako dziennikarz Polskiej Agencji Prasowej specjalizujący się w tematyce politycznej 
i gospodarczej. Od kilkunastu lat związana jest 
z rynkiem nieruchomości komercyjnych (w szczególności biurowców i hoteli) oraz  mieszkaniowych. Prowadzi działania z zakresu doradztwa i consultingu w obszarze sprzedaży i marketingu oraz komunikacji wizerunkowej dla branży nieruchomości. 

Jest założycielem portalu InwestycjewKurortach.pl i jego głównym analitykiem. Wnikliwie przygląda się rozwojowi 
w Polsce rynku condohoteli i apartamentów wakacyjnych, mieszkań na wynajem krótkoterminowy w kurortach i miastach, analizując nowe projekty, warunki biznesowe takich projektów, a także niejasności panujące w tym segmencie w naszym kraju. 

Jest autorem kilkudziesięciu artykułów dotyczących rynku condo oraz nieruchomości z segmentu second home w mediach ogólnoinformacyjnych i branżowych. 

Wśród firm z którymi współpracowała są m.in. Czarna Góra Resort, Firmus Group, Ghelamco, Gerda Broker, Marvipol, Armstrong Building.


<< powrót

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska