Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Markus Lehnert

Wiceprezes, Międzynarodowy Dział Rozwoju, Marriott International

Markus Lehnert swoją karierę w branży hotelarskiej rozpoczął 30 lat temu, dla sieci Marriott pracuje od 16 lat. Obecnie na stanowisku regionalnego Wiceprezesa ds. rozwoju, Markus odpowiedzialny jest za ekspansję wszystkich marek sieci Marriott w Europie Środkowej, również marki Moxy.

Przed objęciem obecnego stanowiska, Markus prowadził działania rozwojowe w krajach skandynawskich, Beneluxu, na Bałkanach, w Grecji, Niemczech, Austrii i w Polsce.

Przed dołączeniem do zespołu sieci Marriott, prze 3 lata był konsultantem dla branży hotelarskiej w firmie doradczej PKF, w Londynie. Przez 13 lat zajmował również stanowiska operacyjne w różnych hotelach takich jak Breidenbacher Hof w Düsseldorfie i w londyńskich hotelach The Berkeley, Claridge’s oraz Lanesbrough. Markus mieszka w Szwajcarii.


<< powrót

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.