Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Marek Przeorski

Marek Przeorski

Dyrektor Generalny dwumarkowego kompleksu sieci Hilton Worldwide DoubleTree i Hampton by Hilton Kraków

Marek Przeorski, dyrektor Generalny dwumarkowego kompleksu sieci Hilton Worldwide DoubleTree i Hampton by Hilton Kraków, największego centrum konferencyjnego Małopolski, jest związany z branżą hotelową od 1980 roku.

Karierę na krajowym i międzynarodowym rynku hotelarskim rozpoczął w hotelu Novotel w Olsztynie, następnie pracował przy otwarciu hotelu Mrongovia w Mrągowie. W Szwajcarii pracował dla sieci Hilton w Bazylei oraz Genewie, a w Tajlandii prowadził szereg hoteli wypoczynkowych na Phuktet, Pattaya, Samui oraz w Bangkoku.

Jako General Manager był odpowiedzialny za hotele Hampton Inn Bangkok (obecnie Zenith Sukhumvit Bangkok), Holiday Inn (obecnie Scandic) oraz Dorint (obecnie Sofitel Old Town) we Wrocławiu, Senator w Kołobrzegu, Sofitel Grand Sopot, Novotel Poznań Centrum, Novotel Warszawa Airport, Mercure Gdynia, a także za otwarcie Sofitel Phokeethra Krabi w Tajlandii.

Ma doświadczenie w takich dziedzinach jak real-estate development, pre-opening, re-positioning, re-branding, finanse, sprzedaż i marketing oraz zarządzanie przychodami. Przez ostatnie dwa lata był odpowiedzialny za rozwój działalności hotelowej w Apricot Capital Group.

DoubleTree by Hilton Kraków dysponuje 232 pokojami i 16 salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić do 2000 osób, z drugiej strony Hampton by Hilton Kraków dysponuje 161 pokojami i 4 salami konferencyjnymi.

W kompleks wchodzi również w pełni wyposażoną siłownią i Premium Wellness Center, który obejmuje strefę saun, jacuzzi i 20-metrowy kryty basen.

Znajdują się blisko centrum rozrywki i sportu Tauron Arena oraz w dogodnej odległości od Expo Krakow Fair Trade Centre, co czyni go doskonałą bazą noclegową dla gości biznesowych i rekreacyjnych.


<< powrót

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska