Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Marek Hilla

Dyrektor Generalny, Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT we Władysławowie

Marek Hilla – hotelarz z zamiłowania i wykształcenia. Obecnie Dyrektor Generalny Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT we Władysławowie/ Członek Zarządu Operatora Resortu. Poprzednio - między innymi – Dyrektor Generalny Marriott Sopot; Prezes Zarządu Mazur-Tourist Sp. z o.o w Grupie Kapitałowej Multico, wieloletnie doświadczenie w pracy na wszystkich szczeblach operacyjnych w pionie hotelowym na promach pasażerskich Stena Line.

Ukończył program edukacyjny w zakresie Hotel Real Investment and Asset Management na Cornell University Ithaca New York oraz Akademię Morską na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

Prywatnie ojciec dwóch wspaniałych córek, przedsiębiorca.


<< powrót

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.