Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Elżbieta Nitsze

Dyrektor Generalna Airport Hotel Okęcie, Dyrektor Regionalny IGHP dla województwa mazowieckiego

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych Dyrektorów Generalnych hoteli w Polsce. Trener hotelarstwa, prelegent i moderator tematycznych konferencji branżowych, autorka artykułów prasy branżowej, ekspert w dziedzinie zarządzania systemowego biznesem hotelowym oraz efektywną sprzedażą.

Elżbieta Nitsze od 2014 roku związana jest z jednym z najlepiej ocenianych przez Gości warszawskich hoteli, niezależnym Airport Hotel Okęcie. Jako jego dyrektor zmierzyła się z sukcesem z wyzwaniem wprowadzenia obiektu, po jego rozbudowie i modernizacji, ponownie na rynek hoteli klasy premium. Przeprowadziła w nim śmiałą restrukturyzację procesową, która przyczyniła się rozwoju hotelu pod względem jakości świadczonych usług i efektywności finansowej, równolegle tworząc miejsce przyjazne pracownikowi, zadbała o przestrzeń dla rozwoju indywidualnego członków zespołu. Całokształt tych działań przyczynił się do wzrostu popularności obiektu zarówno wśród Gości indywidualnych jak i organizatorów konferencji. Owocem tych zmian jest fakt, że zarówno hotel jak i członkowie jego zespołu w ostatnim pięcioleciu stali się laureatami szeregu nagród i wyróżnień, w tym miedzy innymi MP Power Award 2016 roku dla hotelu oraz tytuł 7. najlepszego cukiernika świata konkursu World Chocolate Master 2018, czy też Hotelarza Roku dla Revenu Managera dla członków jego obsady.

W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności w branży, Elżbieta Nitsze pracowała między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, prowadziła własną działalność konsultingową i szkoleniową w obszarze hotelarstwa. Obecnie obejmowane przez nią stanowisko hotelu Airport Hotel Okęcie to poniekąd powrót do korzeni, ponieważ na początku jej kariery, właśnie w tym hotelu stawiała swoje pierwsze kroki, najpierw jako pracownik działu handlowego, później obejmując na ponad 2 lata stanowisko jego Dyrektor Generalnej. Przez 6 lat, do roku 2014 związana była z siecią hoteli Elbest Hotels: jako Dyrektor Generalny nowego Hotelu Krynica**** w Krynicy-Zdroju, oraz jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu całej sieci hotelowej. Od początku roku 2020 dodatkowo pełni funkcję Dyrektora Regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dla województwa mazowieckiego.

Elżbieta Nitsze jest absolwentką prestiżowej szkoły hotelarskiej w Wiśle. Studiowała zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej. W roku 2017 ukończyła General Managers Program organizowany przez prestiżową Cornell's School of Hotel Administration przy Cornell Univeristy. SHA jako jedyna uczelnia hotelarska ma akredytację AACSB, a organizowany przez nią GMP jest jedynym programem hotelarskim wśród programów uniwersyteckich w Ivy League. Od 2019 jest również członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menedżerów Hotelowych (European Hotel Managers Association). 

Od ponad 10 lat jako trener dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z hotelarzami i inwestorami w ramach szkoleń specjalistycznych w Akademii Hotelarza. Jest autorką wielu artykułów na łamach prasy branżowej, w tym wielu o skutecznej sprzedaży i efektywnym zarządzaniu. Aktywnie uczestniczy w życiu branży m.in. poprzez wystąpienia w czasie konferencji, moderator paneli dyskusyjnych nt. wyzwań hotelarstwa. Na co dzień koncentruje się na wdrażaniu nowoczesnych konceptów Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej oraz Inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej w tej branży, a także w realizacji konceptów zarządzania systemowego w operacyjnym funkcjonowaniu dużych organizacji. Aktywnie wspiera projekty CSR, jest m.in. współpomysłodawcą i współorganizatorem akcji Hotel Super Hero – wydarzenia cyklicznego, w którym hotelarze realizują zbiórkę pieniężną na rzecz fundacji SOS Wioski Dziecięce. Jej zaangażowanie oraz nowoczesne podejście do zarządzania zostało uhonorowane tytułem „Dyrektor Generalny hotelu niezależnego” w konkursie Hotelarz Roku 2015, organizowanym przez "Hotelarza" i Horwath HTL. 


<< powrót

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.