Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Dorota Zacharska

Dorota Zacharska

Commercial Excellence Manager, Central & Eastern Europe, Booking.com

Rozpoczela swoja kariere zawodowa w latach 90-tych i przez 17 lat byla zwiazana z wiodacymi warszawskimi hotelami miedzynarodowych sieci, z markami Marriott, Accor, Hyatt i Starwood. Z powodzeniem zarzadzala dzialami sprzedazy i marketingu, gdzie byla odpowiedzialna za tworzenie i realizacje strategii, jak rowniez budowanie i szkolenie silnego zespolu handlowcow.

W 2010 roku, dolaczyla do zespolu Booking.com w Polsce, ponownie zarzadzajac zespolem handlowcow. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, po niespelna dwoch latach objela prowadzenie oddzialu firmy w Warszawie oraz otworzyla drugie polskie biuro w Krakowie. W 2014 roku, przeniosla sie w struktury regionalne Booking.com, a od trzech lat zajmuje stanowisko Commercial Excellence Manager, wspierajac kraje Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie analizy inicjatyw komercyjnych oraz optymalizacji efektywnosci wynikow i procesow.


<< powrót

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska