Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

David Nath

David Nath

Partner, Head of Hospitality CEE, Cushman & Wakefield

David odpowiada w Cushman & Wakefield za kierowanie zespołem hotelowym w Europie Środkowej i Wschodniej (inwestycje, wyceny, doradztwo na rzecz nowych inwestycji, rozwoju oraz doradztwo na rzecz finasowania inwestycji).

David posiada ponad 14 lat doświadczenie w branży hotelowej. Przed dołączeniem do firmy Cushman & Wakefield David pracował dla alternatywnych funduszy inwestycyjnych, takich jak Keystone Hospitality Fund w Luksemburgu. Wcześniej David pracował przez 7 lat na stanowiskach kierowniczych w tym również w międzynarodowej firmie inwestycyjnej typu private equity, koncentrując się na rozwoju hoteli i działalności w Europie.

David uzyskał tytuł magistra na International Prague University ze specjalnością Finanse i Rachunkowość.


<< powrót

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska