Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Beata Kowalczyk

Beata Kowalczyk

Dyrektor Zarządzający, INX Design Hotel_ Metropolis Design Hotel sp. z o.o. SKA

Absolwentka kierunku Marketing i Zarządzanie, Oxford Brooks University posiadająca dyplom MBA. Związana z branżą hotelarską od ponad 20 lat, specjalizująca się zarówno w „pre-openingach” obiektów hotelarskich, jak również w ich późniejszym zarządzaniu. Kończąc studia podyplomowe z zakresu Business Intelligence & Controling oraz uzyskując uprawnienia Nauczyciela Turystyki łączy ciągłe doskonalenie z bieżącą pracą, prowadząc jednocześnie własną firmę doradczą: Boutique Brand. Pierwsze prawdziwe szlify menedżerskie zdobyła będąc jednym z managerów Opening Teamu w Sheraton Grand Kraków sieci Starwood, Aktywnie wprowadzała kolejne odsłony marki Sheraton jako Property Brand Culture Trainer oraz Green Belt projektów innowacyjnych Lean Six Sigma. Już jako General Manager otwierała takie hotele jak: Szafran Hotel, Metropolitan Boutique Hotel oraz w ramach sieci Design Hotels: Metropolis Design Hotel, Inx Design Hotel oraz obecnie Esperanto Design Hotel i Mango Resort & SPA. Współpracuje także z uczelniami krakowskimi, łącząc pasje i miłość do hotelarstwa z jego promocją i nauczaniem młodych kadr. Mieszka i pochodzi z Krakowa, a w wolnych chwilach odkrywa uroki zapomnianych regionów Polski.


<< powrót

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska