Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Artur Derela

Dyrektor hotelu, Courtyard By Marriott Warsaw Airport

Artur Derela – rozpoczął swoją karierę zawodową w hotelarstwie w grupie Orbis/Accor ponad 22 lata temu. Najpierw pracował w dziale sprzedaży Novotelu Warszawa Centrum a następnie został zastępcą dyrektora w poznańskim Novotelu Centrum. Przez kolejne lata pełnił funkcję dyrektora generalnego hoteli Mercure w Mrągowie, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Warszawie. 

Do Polskiego Holdingu Hotelowego dołączył w październiku 2019 roku obejmując stery hotelu Best Western w Juracie i jednocześnie wspierał załogę hotelu Kopernik w Olsztynie. 

We wrześniu 2020 roku został dyrektorem generalnym hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport należącego do PHH.


<< powrót

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.