Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Alexandra Kunowska

Alexandra Kunowska

Revenue & E-commerce Manager, Copernicus Toruń Hotel

Hotelarz z pasją i wieloletnim stażem, wyspecjalizowana w sprzedaży i marketingu. Absolwentka AWFiS w Gdańsku na kierunku turystyka i rekreacja, a także ukończyła studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego do nauczania przedmiotów zawodowych. Obecnie dokształca się na studiach MBA. W roku 2016 laureatka nagrody Hotelarz Roku, w kategorii Revenue Manager hotelu niezależnego w corocznym plebiscycie organizowanym przez branżowy magazyn HOTELARZ wraz z firmą Horwath HTL. Aktualnie pełni funkcję Revenue & E-commerce Manager w Copernicus Toruń Hotel oraz wykłada w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, dzieląc się ze studentami doświadczeniem w branży. Mówi biegle po angielsku i hiszpańsku. Wolny czas spędza aktywnie.


<< powrót

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska