Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Agnieszka Kaczyńska

Dyrektor Departamentu Nieruchomości i Inwestycji Strukturyzowanych, mLeasing Sp. z o.o.

Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku finansowania nieruchomości komercyjnych (w tym największe na rynku polskim transakcje leasingu nieruchomości hotelowych) oraz inwestycji strukturyzowanych (m.in. samolotów). Członek Real Estate Working Group Leaseurope.

Absolwentka wydziału prawa oraz germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała również na uniwersytetach w Ratyzbonie i Hamburgu. Ukończyła studia z Zarządzania Finansami w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz program Management ICAN Institute.


<< powrót

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.