Widzimy się 26-27 LISTOPADA 2018 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Adam Pilczuk

Adam Pilczuk

Dyrektor ds. rozwoju, Chopin Airport Development

Z hotelarstwem związany jest od 2008 roku. Ekspert branżowy, doradca Ministra Sportu i Turystyki.

W Chopin Airport Development odpowiada za kreowanie i implementację strategii rozwoju spółki. Adam koordynuje realizację nowych projektów hotelowych firmy, a także rozwija nowe linie biznesowe. Odpowiedzialny jest za negocjacje warunków umów franczyzowych, wprowadzanie nowych międzynarodowych marek hotelowych do portfolio spółki, kontakty z największymi graczami rynkowymi, a także pozyskiwanie finansowania na nowe inwestycje. Jako doświadczony menadżer zarządza zespołem osób, a także intensywnie angażuje się w poprawę funkcjonowania całej firmy. 

Jako niezależny konsultant hotelowy realizował projekty doradcze dla kilkudziesięciu hoteli w Polsce, w tym odpowiadał m.in. za działania pre-openingowe oraz proces wprowadzania ich do międzynarodowych sieci hotelowych. Wcześniej związany był m.in. z GE Money Bank orazpełnił funkcję dyrektora finansowego w MT Development Group. Jako ekspert z zakresu finansowania inwestycji hotelowych odpowiedział w Money Center za pozyskiwanie kredytów inwestycyjnych i korporacyjnych. Wcześniej, na stanowisku dyrektora działu hotelowego w Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Cieślak&Kordasiewicz, zarządzał projektami inwestycyjnymi dla hoteli oraz z sukcesem pozyskiwał dotacje unijne dla hoteli i sieci hotelowych. 


<< powrót

Copyrights © 2018 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2018 odbywa się w dniach 26-27 listopada 2018 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 listopada 2018 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji z uroczystą galą to 1.899,00 zł netto.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska