Partnerzy

Matrix

Matrix to marka należąca do globalnego koncernu Johnson Health Tech. Ltd., który od 1975 roku produkuje profesjonalne urządzenia fitness. Jest uznaną marką należącą do czołowych producentów sprzętu fitness i najszybciej rozwijającą się marką w tej branży na Świecie. Sprzęt spełnia surowe wymagania europejskich norm ISO 9002 i ISO 9001, wyróżniając się  innowacyjnością, niepowtarzalnym designem i trwałością.

Matrix jest globalnym dostawcą sprzętu do hotelowych stref fitness, m.in.: Accor, IHG, Marriott, The Ascott ,Wyndham, a także współpracuje z siecią Hyatt w Stanach Zjednoczonych.

Polskie biuro handlowe Matrix oferuje klientom kompleksową obsługę od momentu planowania projektu, wsparcie podczas procesu zakupu – m.in. pomoc w pozyskaniu finansowania oraz profesjonalny serwis posprzedażowy.

Na stoisku Matrix będzie szansa spotkać się z reprezentantem firmy i porozmawiać o kompleksowych rozwiązaniach, które oferuje Matrix.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa