Partnerzy

Focus Hotels

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obecnie sieć posiada 12 hoteli w Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Łodzi, Lublinie Poznaniu, Chorzowie i Elblągu

Obiekty funkcjonują w ramach marek Focus Hotel dedykowanej hotelom ekonomicznym, Focus Hotel Premium dla hoteli 4 gwiazdkowych charakteryzujących się wysoką jakością świadczonych usług Oraz Grand Focus Hotel dla luksusowych obiektów 4 i 5 gwiazdkowych. Każdy hotel posiada nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które umożliwiają zorganizowanie szkoleń, konferencji, spotkań. Ponadto Focus Hotel Premium Elbląg dysponuje SPA oraz atrakcyjną strefą wellness. Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu posiadamy szeroką ofertę przerw kawowych oraz lunchowych. Goście Focus Hotels mogą w cenie pokoju korzystać z sauny, siłowni oraz sieci Wi-Fi. Dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowani w pokoju z rodzicami, nocują gratis.

Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. Grupa jest holdingiem spółek z takich sektorów jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny. Dzięki temu Focus Hotels S.A. posiada nie tylko know-how hotelowe, ale także dostęp do najlepszych specjalistów z branży deweloperskiej oraz mocne zaplecze biznesowe.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa